חדר מגורים בדירה בנתניה

חדר מגורים בדירה בנתניה

היעד היה לטשטש את התכנון הסטנדרטי של דירות קבלן, להתרחק משבלונת הצבעים המקובלת של אפור לבן האופנתית והשחוקה, ולצקת אופי שונה ורענן.

סקלת הצבעים נבחרה בהשראת מרחבים פתוחים וטבע והיא מורכבת מצבעי אדמה, מגווני ירוק ומנגיעות של שחור. כדי להבליט את המוטיב הטבעי נעשה שימוש בענפים ארוכים בכד במבוק גדול, שהיווה השראה לכל הפרויקט.

בעקבות חיבתם של הלקוחות לרהיטי רטרו, נבחרו כורסאות ושולחנות צד בסגנון שנות ה-60, כאשר הדגש היה על חומר טבעי ולכן נבחר אלון חשוף.

הספות יוצרו במיוחד לחלל זה והן מרופדות בבד סינתטי בעל עמידות גבוהה ("ארנה רהיטים"). השטיחים הם שטיחים תורכיים בצבעים המשתלבים בסקלת הצבעים שנבחרה ושסוטים ממסורת השטיחים האדומים הקלאסיים.

כדי ליצור נקודת פוקוס מעניינת בחדר, נבחרו שתי מראות עגולות זהות מ"איקיאה" שנתלו אחת מעל השנייה.

אחד הדברים החשובים בשדרוג דירות קבלן הוא הסתרת ארגזי התריס הכעורים ולכן חשוב מאוד להוסיף וילונות, שמעבר לכך שהם יוצרים חמימות בחדר, הם גם מצניעים את האלמנט המבני הצורם. בחלל זה נבחרו וילונות רומאיים מבד סינתטי בגוון שמנת.

בחדר נוספו אביזרים שמתכתבים ביניהם: סטולים מקרמיקה בגלזורה מבריקה, כלי זכוכית צבעוניים וקופסה דקורטיבית לשלטים בגווני שחור וירוק, כך שנוצרים ניגודים מפתיעים בין האלמנטים השונים.

שתף

פרויקטים אחרים